Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Aspudden-Tellus
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från IFK Aspudden-Tellus.
IFK Aspudden-Tellus
Följ oss för uppdateringarTräning P2009 Gul
Träning P2011 Röd
Träning F2012
Träning P2011 Gul
Träning P2013 Gul
Träning F2009
Träning P2009 Gul
Målvaktsträning Herrjuniorer (U19)
Träning A-lag Herrar
Träning A-lag Damer
Träning P2010 Röd
Träning P2008
Träning Herrjuniorer (U19)
Stuvsta IF 3 (borta) P2011 Röd
Sickla IF Lila (hemma) Herrjuniorer (U19)
Ekerö IK 2:Gul (hemma) P2008
IFK Lidingö FK 5 vit (hemma) P2009 Röd
IFK Aspudden-Tellus Röd 3 (hemma) P2010 Gul
Huddinge IF 4 (borta) P2010 Röd
IFK Aspudden-Tellus 1 (borta) F2009
Stuvsta IF 1 (borta) P2010 Röd
Huddinge IF 9 (hemma) P2010 Gul
Djurgårdens IF FF 7 (hemma) P2008
Ursvik IK Blå 2 (borta) P2008
AIK FF 4 (borta) P2009 Gul
Huddinge IF 3 (hemma) P2009 Röd
Matchvärdar F2009
Hanvikens SK Röd (borta) F2009
IFK Aspudden-Tellus 1 (borta) F2011
IFK Lidingö FK 7 blå (borta) P2009 Röd
Träning P2009 Röd
IFK Aspudden-Tellus Röd 1 (borta) P2011 Röd
Hägersten SK Svart (borta) P2010 Gul
Mälarhöjdens IK Fotboll 3 (borta) Herrjuniorer (U19)
IFK Aspudden-Tellus Röd 3 (borta) P2011 Röd
IFK Aspudden-Tellus Röd 2 (borta) P2011 Röd
Hammarby IF FF HFS (hemma) Herrjuniorer (U19)
FoC Farsta FF Blå (borta) Herrjuniorer (U19)
Årsta FF 2 (borta) P2010 Gul
Årsta FF 1 (borta) P2009 Gul
Träning P2011 Röd
Träning P2009 Gul
Träning A-lag Herrar
Träning P2008
Träning Herrjuniorer (U19)
Träning F2011
Träning P2012 Gul
Träning P2009 Röd
Träning P2011 Gul
Träning F2009
Träning P2010 Röd
Träning P2010 Gul
Träning A-lag Herrar
Träning A-lag Damer
Träning P2009 Gul
Träning P2012 Röd
IFK Aspudden-Tellus 1 (borta) F2011
Träning Herrjuniorer (U19)
Träning P2010 Gul
Årsta FF 3 (hemma) P2010 Röd
Segeltorps IF 3 (hemma) P2010 Röd
IFK Aspudden-Tellus Röd 5 (borta) P2011 Röd
Hägersten SK Svart (hemma) P2010 Röd
Träning P2008
Träning P2011 Röd
Träning F2012
Träning P2013 Gul
Träning P2014 Röd
Träning F2009
Träning P2009 Gul
Målvaktsträning Herrjuniorer (U19)
Träning F2011
Träning A-lag Herrar
Träning A-lag Damer
Träning P2010 Röd
Träning P2008
Träning Herrjuniorer (U19)
Segeltorps IF 3 (borta) P2009 Röd
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 (hemma) P2010 Gul
Newroz FC Grön (borta) P2010 Gul
Hammarby IF FF 19 vit (hemma) P2010 Gul
Newroz FC (hemma) P2009 Gul
Djurgårdens IF FF 1 (borta) Herrjuniorer (U19)
Essinge IK 1 (borta) P2011 Röd
Vårby Gårds IF Blå (borta) P2011 Röd
Djurgårdens IF FF 13 (hemma) P2009 Gul
Huddinge IF 2 (borta) P2011 Röd
IF Brommapojkarna 10 (borta) P2008
Boo FF 7 (hemma) Herrjuniorer (U19)
IFK Aspudden-Tellus 1 (borta) F2009
Hammarby IF FF 20 vit (hemma) P2009 Röd
Träning P2009 Röd
Årsta FF 3 (borta) P2008
Norrtulls SK 2 (borta) Herrjuniorer (U19)
Boo FF 3 (borta) F2009
Hägersten SK Blå (borta) P2010 Gul
Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 (hemma) Herrjuniorer (U19)
IF Brommapojkarna 21 (borta) P2009 Röd
Älvsjö AIK FF (borta) F2012
Hammarby IF FF 9 grön (borta) P2011 Röd
Kransen United FF (borta) A-lag Damer
Gröndal (hemma) IFK Aspudden-Tellus veteraner
Träning P2011 Röd
Träning P2009 Gul
Träning A-lag Herrar
B-lag, bortamatch mot Vasalund A-lag Herrar
Träning P2008
Bele Barkarby FF 4 (hemma) Herrjuniorer (U19)
Träning F2011
Träning P2012 Gul
Träning P2009 Röd
Träning P2011 Gul
Träning F2009
Träning P2010 Röd
Träning P2010 Gul
Träning A-lag Herrar
Träning A-lag Damer
Träning P2011 Röd
Träning F2012
Träning P2013 Gul
Träning P2014 Röd
Träning P2011 Gul
Träning F2009
Träning P2009 Gul
Målvaktsträning Herrjuniorer (U19)
Träning F2011
Träning A-lag Herrar
IFK Aspudden-Tellus (borta) A-lag Damer
Träning P2010 Röd
Träning P2008
Träning Herrjuniorer (U19)
Enskede IK Blå (borta) F2009
Spånga IS FK 2 (hemma) P2008
Örby IS Blå (hemma) P2010 Gul
Fittja IF 1 (hemma) P2009 Röd
Essinge IK Svart (borta) P2010 Röd
IFK Aspudden-Tellus 1 (borta) F2009
Sickla IF Röd (borta) F2011
Vårby Gårds IF Blå (borta) P2010 Röd
Rönninge Salem Fotboll 2 (borta) P2010 Gul
Essinge IK Gul (hemma) P2010 Gul
Sickla IF Blå 1 (hemma) P2008
Stuvsta IF 1 (borta) P2009 Gul
Djurgårdens IF FF 11 (borta) P2008
IFK Aspudden-Tellus (borta) A-lag Damer
Hammarby IF FF 3 vit (borta) Herrjuniorer (U19)
IFK Aspudden-Tellus Röd 2 (borta) P2011 Röd
Träning P2009 Röd
Match Djurgården sanktan P2009 Röd
Enskede IK Blå 2 (borta) Herrjuniorer (U19)
Hammarby IF FF 5 grön (hemma) Herrjuniorer (U19)
Boo FF 10 (borta) P2010 Gul
IF Brommapojkarna 9 (hemma) Herrjuniorer (U19)
Sanktan Match Newroz P2011 Röd
IFK Stockholm FK Blå (borta) P2009 Gul
Örby IS Blå (borta) P2011 Röd
Mälarhöjdens IK (borta) P2010 Röd
Solberga (borta) IFK Aspudden-Tellus veteraner
Boo FF 8 (borta) P2009 Röd
Träning P2011 Röd
Träning P2009 Gul
Träning A-lag Herrar
Träning P2008
Träning Herrjuniorer (U19)
Träning F2011
Träning P2012 Gul
Träning P2009 Röd
Träning P2011 Gul
Träning F2009
Träning P2010 Röd
Träning P2010 Gul
Träning A-lag Herrar
Träning A-lag Damer
Träning P2009 Gul
Träning P2012 Röd
Träning P2013 Blå
IFK Aspudden-Tellus 1 (borta) F2011
Träning Herrjuniorer (U19)
Träning P2010 Gul
IFK Aspudden-Tellus Röd 5 (borta) P2011 Röd
Gröndals IK 3 (hemma) P2010 Röd
Sanktan Match P2008
IFK Aspudden-Tellus Röd 3 (borta) P2011 Röd
Älvsjö AIK FF Orange (hemma) P2010 Röd
Ursvik IK Svart 2 (hemma) P2008
Träning P2008
Skogås-Trångsunds FF (borta) A-lag Damer
Träning P2011 Röd
Träning F2012
Träning P2013 Gul
Träning P2014 Röd
Träning P2011 Gul
Träning F2009
Träning P2009 Gul
Målvaktsträning Herrjuniorer (U19)
Träning F2011
Träning A-lag Herrar
Träning A-lag Damer
Träning P2010 Röd
Träning P2008
Göta Traneberg IK 1 (hemma) Herrjuniorer (U19)
Djurgårdens IF FF 8 (hemma) Herrjuniorer (U19)
Hammarby IF FF 26 grön (hemma) P2009 Gul
IFK Lidingö FK 13 blå (hemma) P2009 Röd
Hägersten SK Gul (hemma) P2010 Gul
Sundbybergs IK Blå (borta) Herrjuniorer (U19)
FoC Farsta FF Blå (hemma) P2010 Gul
Svensk-Palestinska FF 1 (borta) P2011 Röd
IFK Aspudden-Tellus 1 (borta) F2009
Mälarhöjdens IK Fotboll 6 (borta) P2010 Gul
Vårby Gårds IF Gul (borta) P2009 Röd
Enskede IK Lila (borta) P2011 Röd
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 (borta) P2010 Gul
Älvsjö AIK FF Vit (borta) P2011 Röd
IF Brommapojkarna 17 (borta) Herrjuniorer (U19)
Gröndals IK 2 (borta) P2010 Röd
Träning P2009 Röd
Hammarby IF FF 7 vit (hemma) Herrjuniorer (U19)
Skå IK & Bygdegård Gul02 (borta) P2008
Mälarhöjdens IK (borta) F2012
Enskede IK Blå 1 (borta) F2009
Föräldrarmöte Herrjuniorer (U19)
Träning P2009 Gul
IF Brommapojkarna 2 (borta) Herrjuniorer (U19)
Karlbergs BK vit 2 (borta) P2009 Röd
Skogås-Trångsund (borta) IFK Aspudden-Tellus veteraner
Träning P2011 Röd
Träning P2009 Gul
Träning A-lag Herrar
Träning P2008
Träning Herrjuniorer (U19)
Träning F2011
Träning P2012 Gul
Träning P2014 Gul
Träning P2009 Röd
Träning P2011 Gul
Träning F2009
Träning P2010 Röd
Träning P2010 Gul
Träning A-lag Herrar
Träning A-lag Damer
FÖRÄLDRAMÖTE P2009 Gul
Träning P2009 Gul
Träning P2008
Träning P2013 Blå
IFK Aspudden-Tellus Röd 1 (borta) P2011 Röd
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 (hemma) Herrjuniorer (U19)
Träning P2010 Gul
Enskede IK Orange (hemma) P2010 Röd
Sommaravslutning P2009 Gul
Matchvärdar F2009
Träning P2010 Röd
Träning P2008
Träning A-lag Herrar
Hammarby IF FF 10 grön (hemma) Herrjuniorer (U19)
IF Söderkamraterna Röd (borta) Herrjuniorer (U19)
IFK Aspudden-Tellus (borta) A-lag Damer
https://www.ifkaspudden-tellus.se/
Välj aktiviteter
https://www.ifkaspudden-tellus.se/
Maj 2019